Utalentowani ludzie są utalentowani we wszystkim!

Ostatnio coraz częściej można odwiedzić wystawy osób, znanych w dziedzinach innych niż malarstwo. Popyt na ich obrazy jest bardzo wysoki, mimo że eksperci je oceniają dosyć drogo.

Artimento przedstawia prace niektórych znanych osobowości, dla których malarstwo – to prawdziwa pasja!

" /> Obrazy znanych NIEmalarzy - Blog Artimento
Obrazy znanych NIEmalarzy 0
Obrazy znanych NIEmalarzy

 

Sylwester Stallone 

Maluje od 35 lat. Aktor tworzy w stylu impresjonizmu i ekspresjonizmu jeszcze z czasów studiów. Jego wystawa „Sylwester Stallone: 35 lat malarstwa” odbyła się w Szwajcarii, Rosji i innych krajach. Koszt każdego obrazu wynosi około 40-50 tyś. USD.

 

Tim Burton

Mistr animacji w Hollywood, jest niezwykły we wszystkim, co robi. Świat fantasy Burtona jest tak szeroki, że czasami poprostu nie mieści sie w filmach, więc pomysły artysty pozostają w formie szkiców na papierze.

 

 

Bob Dylan 

„New Orleans series” – wystawa obrazów słynnego muzyka z USA Boba Dylana, opowiadająca o życiu Nowego Orleanu w latach 40-50 ubiegłego wieku. Dla wielu jego fanów wystawa była objawieniem, ponieważ niewiele osób wiedziało o malarskim talencie muzyka.

 

 

Merilyn Manson

Zaczął malować bardzo dawno. Zanim stał się sławny. Obecnie jego popularność muzyczna przeszkadza nam postrzegać go jako malarza. Merilyn pozostaje jednak wierny sobie, a jego obrazy niosą w sobie śmierć, przemoc i urazy.

 

 

 

Adolf Hitler 

Mógł by zostać niezłym malarzem – malować pejzaże i martwe natury, zarabiać na chleb rysując pocztówki i znaczki, co zresztą robił w młodości. Ale nie dostał sie na studia do Akademii Sztuk Pieknych w Wiedniu, gdzie jego obrazy uznano za niezbyt wyjątkowe, oprócz tych, na których są budynki – muzea, teatry, kościoły.

 

  

Winston Churchill 

W przeciwieństwie do Hitllera nie zrezygnował z malarstwa i do końca swojego życia namalował około 500 obrazów. Jako malarz Winston Churchill był znany i doceniany. Jego obrazy za życia nie były zbyt szeroko pokazywane, były jednak znane i są bardzo cenne w dzisiejszych czasach.

 

 

 

Robbie Willams

W ciągu ostatniego roku w życiu popularnego brytyjskiego piosenkarza Robbie Willamsa zaszło wiele istotnych zmian. Najwięcej czasu wolnego spędza on teraz malując obrazy. A jego hobby powoli przekrztałca się w profesjonalne zainteresowanie.

 

  

Freddie Mercury

Nie wszyscy wiedzą, że słynny wokalista zespołu Queen, początkowo marzył o tym, żeby zostać malarzem i z wyróżnieniem ukończył skierunek Projektowania i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Londynie w roku 1969.

 

 

Malować może każdy! Ktoś śmiało kupuje czyste płotno i tworzy swoje własne dzieło, ktoś zaczyna od malowania po numerach z pewnością, że obraz wyjdzie świetnie. Decyzja należy do Ciebie! 

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN Paczka) już od 149,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium